Догляд

Як стрес впливає на шкіру?

Вплив стресу на шкіру обличчя

Сьогодні ми часто чуємо думку, що людина настільки звик жити в щоденній рутині і в стресі, що навчився просто його не помічати. Але рано чи пізно, вплив стресу дасть про себе знати, і як свідчить «закон підлості», в самий невідповідний момент життя.

Напружений робочий тиждень, переживання, стреси і порушений режим дня – дуже сильно впливають на загальний стан людини і на зовнішню красу в цілому. Доктора одноголосно говорять про те, що нервова система має величезний вплив на стан нашої шкіри. Так, відносно недавно, з’явилася наука «псіходерматологія», яка вивчає, вплив емоційного стану людини на шкіру.

Шкіра чуйно реагує на наш емоційний стан і це відбивається на її зовнішньому вигляді: темні кола під очима, тьмяний колір обличчя, акне, зморшки і пігментні плями.

Як саме стрес впливає на красу нашої шкіри?

× Стрес уповільнює функції травної системи, що порушує цілісність мікрофлори кишечника. Наслідком цього може бути прояв акне. Гормони стресу підсилюють вироблення шкірного сала, що призводить до розмноження бактерій і закупорювання пір, як наслідок – запальні процеси на шкірі у вигляді висипань.

× Коли ми нервуємо, активізується фермент металлопротеінази, які руйнують колаген та еластин. Дорогі дівчата пам’ятайте, що хронічний стрес провокує появи дрібних зморшок. Також емоційне напруження впливає на судини. Погіршується кровообіг, що викликає спазм судин. В результаті, на шкірі з’являються червоні плями.

× Неповноцінний сон! Ми не раз чули, що потрібно вчасно лягати спати (до 23:00) і це дійсно так. Для здоров’я організму необхідно спати не менше 7 годин на день. У нічний час відбуваються процеси регенерації, які допомагають клітинам швидше відновлюватися.

Скажи “Так” правильному харчуванню! Харчування має бути збалансованим з достатньою кількістю, фруктів, овочів, риби, м’яса і злаків. І намагаємося це не забувати при складанні списку покупок і щоденного меню.

Наслідки емоційного стресу:

  • Зморшки
  • Запальні процеси на шкірі (вугри, акне …)
  • Пігментні плями
  • Тьмяний колір обличчя
  • Сухість шкіри

Наша шкіра має набір захисних властивостей, які щодня допомагають боротися зі стресом і впливом факторів навколишнього середовища: міський зміг, УФ-випромінювання, сухе повітря, вітер, мороз, тютюновий дим, недосипання, прийом таблеток, алкоголю, неякісні продукти та ін.

STOP стрес! Кроки, які допоможуть подолати стрес:

  1. Відпочинок сприяє вироблення серотоніну. Він в свою чергу, допомагає виробляти колаген, який відповідає за молодість нашої шкіри;
  2. Навчитися справлятися зі стресом і переживаннями;
  3. Активний спосіб життя, харчування, фізичні навантаження і свіже повітря, допомагають знизити рівень кортизолу в крові і нормалізувати кров’яний тиск.
  4. Правильний косметичний догляд і захист шкіри від негативного впливу навколишнього середовища.

 

Використання Убтан «Антистрес» допоможе відновити колір шкіри, її пружність і м’якість! Найперший і важливий етап у догляді, в будь-якому віці, для будь-якого типу шкіри. І пам’ятайте, що ваше здоров’я і краса повністю залежить тільки від вас!

Залишити відповідь