Проблемна шкіра та правильний догляд за нею.
Акне – запальні захворювання на шкірі, які найчастіше виникають у період підліткового дозрівання, коли в тілі відбувається багато змін, насамперед гормональних. Але акне може виникати і у дорослому віці, або навпаки у ранньому дитинстві.
ПРИПРИЧИНИ, ПРОВОКУЮЧІ АКНЕ: гормональні розлади, порушення роботи органів травлення, демодекс та ін, або неправильний косметичний догляд.
ОЗНАКИ І ВИДИ АКНЕ. Сальні залози природним шляхом продукують шкірний жир. Якщо залози закупорені, це може спричинити утворення чорних або білих точок або прищів.
Чорні відкриті комедони – це невелика темна поверхня, що утворюється внаслідок закупорювання сальної залози.
Білі цятки (міліуми) – це прищі у вигляді опуклого круглого запалення з білою шапочкою.
Прищі – це зазвичай болючі, червоні та опуклі запалення, заповнені гнієм.
У чому полягає правильний догляд за проблемною шкірою обличчя?
Насамперед, це правильно підібрані спеціальні засоби саме для проблемної шкіри! Дуже важливо мати повний комплекс з однієї серії, в якому розроблено повноцінну систему догляду, де всі засоби та етапи будуть враховувати, доповнювати та посилювати дію один одного. Дотримання правил догляду також одна із найважливіших умов.

Спільна робота технолога, косметолога, дерматолога та спеціаліста з аюрведи дозволила створити високоефективну лінію спеціальних аюрведичних засобів для догляду за проблемною шкірою ANTI-ACNE «Neem» на основі цілющого екстракту Німа.
Нім/Neem (Azadirachta indica).
Один із найпотужніших органічних антисептиків із високою протизапальною дією. Має антибактеріальні властивості, сприяє загоєнню саден на шкірі, усуває прояви екземи, дерматитів, акне. Використовується для лікування вугрів, комедонів, закритих підшкірних прищів, а також знижує підвищену жирність шкіри. Лікувальні властивості нима були відомі в Індії ще в давнину. При розкопках в долині Інду британськими археологами в 1922 були знайдені глиняні горщики з медичними рослинами. Однією з тих рослин був НИМ. Він згадується у Ведах, про його цілющі властивості складаються легенди. Старовинне індійське прислів’я говорить про те, що на землі, де росте дерево ним, немає місця смертям та хворобам.
АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ СЕРІЇ:
Основним компонентом серії є олія німа. Це найпотужніший органічний антисептик з високою антибактеріальною та протигрибковою дією. Він має регенеруючі властивості, відновлює еластичність шкіри, живить її та зволожує, виводить токсини, тонізує шкіру, покращує кровообіг.
• олія насіння чорного кмину дієве щодо гострих та застійних запальних процесів.
• олія сафлора має високі ранозагоювальні властивості.
• олія насіння примули вечірньої допомагає позбутися запалень, спричинених гормональним дисбалансом.
Азелаїнова кислота в косметології має бактеріостатичну активність щодо Propionibacterium acne – пропіонових бактерій, що сприяють виникненню вугрів, а також щодо Staphylococcus epidermidis, Staphylococcus aureus, Streptococcus. Антибактеріальна дія проявляється як на поверхні шкіри, так і у сальних залозах. Кислота знижує вироблення жирних кислот, що сприяють виникненню акне, зменшує утворення комедонів, пригнічує ріст та активність аномальних меланоцитів, що викликають гіперпігментацію шкіри та утворення плям пост-акне. Вже за кілька тижнів використання засобів з азелаїновою кислотою кількість бактерій на шкірі значно зменшується. Важливо, що не утворюється штамів, стійких до дії азелаїнової кислоти, тому вона ефективна при тривалому застосуванні і викликає звикання.
Саліцилова кислота швидко знімає запалення та почервоніння.
Гіалуронова кислота інтенсивно зволожує шкіру.
Вітамін С має антиоксидантні властивості, сприяє освітленню пігментації та постакне, вирівнює тон шкіри і робить її гладкою та сяючою.
Вітамін Е запобігає руйнуванню вітаміну С, посилює його дію. Зменшує запальні процеси, зволожує, стимулює формування нових клітин.
Вітамін F сприяє швидкому загоєнню ран, усуває запалення та зменшує почервоніння.
D-пантенол інтенсивно відновлює шкіру, заспокоює, сприяє швидкому загоєнню та знімає почервоніння.
Екстракт нім – один з найпотужніших органічних антисептиків з високою протизапальною дією.
Екстракт алое вера має регенеруючі та бактерицидні властивості. Зволожує та заспокоює шкіру.
Екстракт базиліка має виражену антисептичну та протизапальну дію.
Екстракт куркуми: протизапальні та бактерицидні властивості куркуміну сприяють зменшенню почервоніння, гальмують розвиток бактерій, знижують вироблення шкірного сала. Куркума сприяє освітленню постугрових плям, вирівнює колір і рельєф шкіри.
Екстракт манжишти виводить токсини, відбілює плями постакне.
Алантоїн пом’якшує шкіру та знімає роздратування, запобігає появі комедонів, прискорює процес регенерації клітин та сприяє загоєнню пошкоджених тканин, помітно звужує пори.
Бісаболол виявляє антимікробні властивості, очищує поверхню шкіри від патогенних мікроорганізмів, зміцнює захисний бар’єр.
СО2 екстракт амаранту підтримує у шкірі необхідний рівень вологи та відновлює захисний бар’єр. Має антимікробний ефект.
Основа догляду:
Основа догляду – добре очищена шкіра, де немає місця небажаним бактеріям, що спричиняють запалення. Очищати шкіру потрібно двічі на день, вранці та ввечері. Використовувати спеціальні засоби для проблемної шкіри без вмісту спирту. Пересушена шкіра схильна до продукування ще більшої кількості шкірного жиру і дуже чутлива та відкрита для бактерій. Обов’язково слід використовувати ТОНЕР для відновлення РН шкіри та інтенсивного зволоження.
Один-два рази на тиждень слід використовувати засоби для глибокого очищення. Це звільнить шкіру від відмерлих клітин, очистить пори та виведе токсини. Не слід використовувати грубі скраби та пілінги, які можуть травмувати шкіру.
Проблемна шкіра, як і будь-яка інша, потребує зволоження, про це треба пам’ятати! Не слід відмовлятися від крему для обличчя. Спеціальні креми для проблемної шкіри зволожать та заспокоять її, прискорять загоєння прищів, допоможуть запобігти появі нових.
Не можна давити прищі! Це дуже важливо. На місця запалення слід наносити спеціальні протизапальні засоби, які швидко знімають запалення та сприяють швидкому загоєнню шкіри, а також допомагають запобігти утворенню постакне.
ЕТАПИ ДОГЛЯДУ ЗА ПРОБЛЕМНОЮ ШКІРОЮ:
Етап 1. Очищення шкіри

ANTI-ACNE «Neem»
Аюрведична пінка для вмивання ANTI-ACNE ‘Neem’ для проблемної шкіри.
Етап 2. Тонізація шкіри
АЮРВЕДИЧНИЙ ПРОТИЗАПАЛЬНИЙ ТОНЕР ANTI-ACNE «Neem».
Етап 3. Глибоке очищення
АЮРВЕДИЧНА МАСКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ ANTI-ACNE «Neem» З азелаїновою кислотою 10%
Етап 4. Зволоження
АЮРВЕДИЧНИЙ КРЕМ-КОМПЛЕКС ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ ANTI-ACNE «Neem»
Додатковий догляд
АЮРВЕДИЧНИЙ КРЕМ-SOS ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ ANTI-ACNE «Neem» НІЧНИЙ АКТИВ ШВИДКОГО ДІЇ